Iron Man Challenge

Pokec o WoW pro vsechny, nejen cleny Eonarians
Post Reply
Cio
Posts: 42
Joined: Tue May 19, 2015 5:07 pm

Iron Man Challenge

Post by Cio » Sun Oct 18, 2015 10:15 am

Ahoj,

uz jste nekdo delal tuto challenge? http://wowchallenges.com/index.php?Show=IronManRules
Budu to zkouset, tak jestli budu mit nejakeho spolubojovnika :-) Pojedu to na nejakem PvE serveru, protoze na PvP to jaksi nebude ono a zrejme za hordu, at si projedu jejich storyline:-)

fish
Posts: 391
Joined: Wed Mar 06, 2013 12:26 am

Re: Iron Man Challenge

Post by fish » Sun Oct 18, 2015 6:35 pm

Storyline si podle me moc neuzijes. Je to primarne postaveny na grindeni XP z mobu a okolo lvl20 uz bude problem drzet se pribehu, kterej pocita s tim, ze uz mas nejaky ability. Ne nahodou ma jen 100 lidi z 1.4k vyssi lvl nez 35. Cast umre a cast odpadne, protoze je opruz nekde na fleku farmit XP z killu. Ty co to prekonali, maji vetsinou s sebou nekoho dalsiho na heal (coz je videt z healing taken a healing done).

fish
Posts: 391
Joined: Wed Mar 06, 2013 12:26 am

Re: Iron Man Challenge

Post by fish » Mon Oct 26, 2015 9:34 pm

Nedalo mi to a udelal jsem si na zkousku jednu postavu ;) Nemam ted zaplaceno, takze zatim jen do lvl20. Ale uz okolo 18 to zacalo byt v bilym gearu o hubu, pokud jsem postupoval podle navaznosti questu.

Cio
Posts: 42
Joined: Tue May 19, 2015 5:07 pm

Re: Iron Man Challenge

Post by Cio » Tue Oct 27, 2015 4:37 pm

No o tom to je, že to má být těžký :-D Já to mám vymyšlený tak, že dokud to bude těžký, tak budu dělat questy v nižších zónách (respektive budu dělat pořád zelený questy a asi moc žlutých neudělám) + za něj budu hrát jen občas, takže bych měl mít vždy full rested bonus. Ty questy jsou dělaný třeba pro level 48 (to ho můžeš vzít a je žlutý), na 53 levelu to skočí na zelený a na šedivý až na 61, takže prostě ten quest budu dělat na levelu 58-59 a to musím umlátit i čepicí.

fish
Posts: 391
Joined: Wed Mar 06, 2013 12:26 am

Re: Iron Man Challenge

Post by fish » Tue Oct 27, 2015 5:12 pm

Jenze to je to co jsem psal na zacatku. Tim se z toho stava obycejny grindeni a misto skillu nastupuje trpelivost s pomalym postupem (a je jedno jestli delas questy s nizkym ziskem nebo vrazdis slaby moby). Vsimnul jsem si pak, ze na to maji oddelenou vetev Bloodthirsty, kde nesmis vubec delat questy (nebo jen ty nejnutnejsi pro posun do dalsi lokace).

Cio
Posts: 42
Joined: Tue May 19, 2015 5:07 pm

Re: Iron Man Challenge

Post by Cio » Thu Oct 29, 2015 12:46 pm

Jj, bloodthirsty a pacifist. To by mne nebavilo, bloodthirsty je o zabíjení mobů a pacifist je o tom, že jen sbíráš kytičky a kutáš rudu. Za zelený questy právě jsou v pohodě XP, takže mi to nepřijde jako pakárna.

User avatar
Hergoth
Posts: 266
Joined: Tue Mar 05, 2013 11:21 pm

Re: Iron Man Challenge

Post by Hergoth » Thu Oct 29, 2015 1:15 pm

cely je to pakarna :)
kdyz chces vyzvu, hraj diablo na hardcore :)
Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests