Legion

Pokec o WoW pro vsechny, nejen cleny Eonarians
fish
Posts: 391
Joined: Wed Mar 06, 2013 12:26 am

Legion

Post by fish » Fri Nov 06, 2015 11:00 am

Tak uz mame vicemene potvrzeno, ze dalsi datadisk vyjde v zari 2016, takze vice nez rok po pridani posledniho obsahu do stavajiciho datadisku :-/ WoWko uz holt neni hlavni zdroj prijmu, takze si muzou dovolit pokles predplatitelu.

fish
Posts: 391
Joined: Wed Mar 06, 2013 12:26 am

Re: Legion

Post by fish » Mon Apr 18, 2016 8:33 pm

Datum upresnen a potvrzen na 30. srpna 2016.

herodes
Posts: 52
Joined: Wed Mar 27, 2013 12:08 am

Re: Legion

Post by herodes » Tue Apr 19, 2016 8:38 am

jo, to vypada, ze update, ten klasicky 'remake' vsech class atd, vydaji opravdu s filmem, nebo par tydnu po. Vzdy je tenhle stav tak mesic az 6 tydnu pre vydanim a to presne vychazi. No, urcite se zase do hry podivam, to ne, ze ne ;)

fish
Posts: 391
Joined: Wed Mar 06, 2013 12:26 am

Re: Legion

Post by fish » Sat Jun 25, 2016 11:26 am

Po delsi dobe neco ode me ;) Behem moji zatim nejdelsi pauzy, od doby co jsem zacal hrat WoWko, jsem premyslel, jestli vubec budu porizovat Legion, minimalne jestli hned na release. Ale zasel jsem si tenhle tyden na film (neprekvapil, ani nezklamal) a kdyz jsem si vsimnul, ze na PTR uz je k dispozici pre-release patch, tak jsem se tam zasel podivat.
Pocity jsou trochu rozporuplny.
- zmen v classach je zase dost, predevsim smerem ke zjednoduseni. Do detailu to uplne porovnat nedokazu, za tech 7-8 mesicu jsem stacil zapomenout jak presne to bylo predtim ;)
- do UI implementovali par drobnosti, ktery bylo driv potreba resit addonama (napr. o trosku lepsi nameplate).
- cast veci trochu nasmerovali zpatky k puvodnimu stavu. Treba druidi zase maji moznost pouzivat i ability z jinyho specu vybranyho talentem. A vratili nam Innervate, jen ted umoznuje vybranymu healerovi healovat 10s bez spotrebovavani many (coz by mohlo byt pri spravnym pouziti lepsi nez pasivni dobiti)
- zrusili skupinovy buffy ... Na jednu stranu skonci dohady kdo co nedal, ale trochu to ubira z "pocitu z raidovani". Vic to podle me lidi smeruje do anonymniho stylu LFR (pripojim se, nectu chat, nekdo pullne, do neceho mlatim)
- mass ress bude vysadnou healeru
- Herga asi potesi, ze glyphy jsou consumable, takze prodeje asi pujdou nahoru. V Legion budou fungovat podobne jako driv jedy. Koupite papirek, "namazete" na abilitu/talent a od ty chvile mate glyph aktivni. Jakmile chcete jiny, opet pouzijete papirek. Takze zadne jednou naucit a hotovo.
- skoncil dual-spec. Ted mate proste k dispozici specy dany classy a prepinate dle libosti. Coz je na jednu stranu fajn, ale asi by to chtelo doplnit o moznost profilu, protoze driv slo dual vyuzit pro prepinani PvE/PvP v ramci jednoho specu. Ale nevim, jestli tohle neni v planu.

Kdyz jsem vcera lognul, mel jsem stesti, ze jsem se zrovna trefil do chvile, kdy byl aktivni uvodni quest-chain (chvili na to ho vypnuli, protoze jsou tam jeste bugy). Je to primarne scenario odehravajici se na Broken Shore. Na rozdil od starych scenarii jsou tu lidi v raidu. Zpracovani je zase o trochu vic filmovejsi a vic se klade duraz na pribeh (i kdyz efektu je chvilema az az). Na ostrove potkate par starych pratel i nepratel. Nasleduji questy na uvedeni Illidari do hry, ale v tuhle chvili je neslo dokoncit.

Kazdopadne porad nevim jiste, jestli koupit, a jestli na release. Ale asi jo ;) Ale spis bych to videl, ze budu hrat volnejsim stylem nez driv. Mozna se spis nez na raidovani zamerim na Mythic 5man, pokud se sejdou lidi.

fish
Posts: 391
Joined: Wed Mar 06, 2013 12:26 am

Re: Legion

Post by fish » Sat Jun 25, 2016 2:29 pm

PS: jedna neprijemnost, ktera se bohuzel projevi uz v nadchazejicim patchi: mise z garrison uz nevydelavaji penize.

fish
Posts: 391
Joined: Wed Mar 06, 2013 12:26 am

Re: Legion

Post by fish » Wed Jul 06, 2016 10:32 am

Procital jsem aktualni changelog a narazil jsem na zmeny v PvP. Zrejme jim konecne doslo, ze je nevyhnutelny oddelit hodnoty pro PvE a pro PvP, protoze se porad dokola potvrzovalo, ze vyladit to tak, aby fungovalo oboji, proste nejde. Driv se tomu branili, ze by to do hry vnaselo zmatek a hraci by nechapali, proc se stejna abilita chova v ruznejch situacich ruzne. Na druhou stranu tech, kdo hrajou naplno PvE a zaroven naplno PvP, moc neni a kdyz, tak vedi o co jde, takze je to asi tezko prekvapi.
Krome toho vznikl "strom" PvP talentu, aktivovany pouze v PvP, ktere si postupne odemykate pomoci honor levelu.

User avatar
Hergoth
Posts: 266
Joined: Tue Mar 05, 2013 11:21 pm

Re: Legion

Post by Hergoth » Thu Jul 07, 2016 3:00 pm

preload na prelegion patch started, 20.2 gb

tak snad si jeste stacim nahrabat nejaky ty zlataky :)
Image

fish
Posts: 391
Joined: Wed Mar 06, 2013 12:26 am

Re: Legion

Post by fish » Sat Jul 09, 2016 4:26 pm

Nakonec jsem se asi jako jeden z poslednich dostal do bety a musim rict, ze minimalne vizualne to vypada docela dobre. Jestli zbytek hry bude vypadat jako questy a lokace pri ziskavani druidiho artefaktu, tak minimalne z pohledu questeni to bude stat za to. Jak budou fungovat prekopany ability ukaze cas. Ale potesilo me, ze uznali, ze ta unifikace vseho byl krok spatnym smerem. Takze v talentech je ted zase rozdil mezi specama atd.
Tak jen doufam, ze to po vydani nebude lagovat jako posledne.

fish
Posts: 391
Joined: Wed Mar 06, 2013 12:26 am

Re: Legion

Post by fish » Thu Jul 14, 2016 11:32 am

Na PTR se objevila release verze patche a protoze PvP sezona konci 19.7., da se ocekavat, ze prechodovy patch vyjde 26.7.

fish
Posts: 391
Joined: Wed Mar 06, 2013 12:26 am

Re: Legion

Post by fish » Sat Jul 16, 2016 10:10 am

Tak nakonec to urychlili, patch vyjde taky 19.7.. Na druhou stranu bude obsahovat jen zakladni zmeny systemu a class, ale eventy se budou spoustet postupne a demon hunter bude pristupny az tesne pred vydanim datadisku.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests