Patch 7.2

Pokec o WoW pro vsechny, nejen cleny Eonarians
Post Reply
fish
Posts: 391
Joined: Wed Mar 06, 2013 12:26 am

Patch 7.2

Post by fish » Sat Nov 05, 2016 10:00 am

Asi většina z vás sledovala Blizzcon, takže sem nebudu přepisovat detaily, ale z toho nejdůležitějšího co mě zaujalo: lítaní přijde dřív než jsem čekal a to už v patchi 7.2. Nový raid bude Tomb of Sargeras.

Aktuálně je v přípravě patch 7.1.5 a můj odhad je, že vyjde okolo konce roku (a určitě by měl vyjít dřív než 22.1.). Obsahuje primárně kosmetický změny a znovu se otevře Brawler's guild.

7.2 by teoreticky mohl vyjít okolo března / dubna a kromě raidu a jednoho dungu přinese novou zónu ve stylu Isle of Quel'danas (v Broken Shore). Jinak spoustu dalších kosmetických úprav (class mounti, jiný vzhled artefaktů, druid tank jako medvědodlak atd.). Kara se rozdělí na části a půjde chodit jako HC a M+.

Po tomhle patchi se přesuneme na Argus, tj. centrálního světa legie. A tady mě jen napadlo (protože tam není zmíněný číslo patche, ale neviděl jsem jak to na tý prezentaci podali), že by to Blizzard šalamounsky mohl vydat jako další datadisk místo normálního patche. Vydělali by a splnili by svůj slib, že datadisky budou vycházet rychleji :) Časově by to vycházelo na rok od vydání Legie.

User avatar
Ninja
Posts: 222
Joined: Mon Mar 11, 2013 11:29 pm

Re: Patch 7.2

Post by Ninja » Sat Nov 05, 2016 9:37 pm

Argus je původní rodný svět eredar, tedy i draenei, odkud Velen a jeho následovníci (draenei) uprchli, ale bohužel se trefili do Draenoru, kde je málem všechny vyhladili orkové. (Z Draenoru pak draenei prchli na Azeroth, prostě mají pifku :twisted: ).

http://wow.gamepedia.com/Argus

User avatar
Keonax
Posts: 94
Joined: Mon Aug 25, 2014 4:07 pm

Re: Patch 7.2

Post by Keonax » Sat Nov 05, 2016 10:25 pm

Argus je jednoznačně novej datadisk. Nehrozí, že by to vydali v rámci Legion.
Image

fish
Posts: 391
Joined: Wed Mar 06, 2013 12:26 am

Re: Patch 7.2

Post by fish » Sat Nov 12, 2016 1:15 am

Tak to upřesnili, Argus nebude další datadisk, ale patch 7.3.

User avatar
Ninja
Posts: 222
Joined: Mon Mar 11, 2013 11:29 pm

Re: Patch 7.2

Post by Ninja » Sat Nov 12, 2016 9:30 pm

Nová země v rámci jednoho datadisku? Zajímavé !

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests