Patch 5.2. - Thunder King

Pokec o WoW pro vsechny, nejen cleny Eonarians
Post Reply
User avatar
Nipi
Posts: 87
Joined: Thu Mar 14, 2013 3:14 pm
Location: Kolín
Contact:

Patch 5.2. - Thunder King

Post by Nipi » Fri Mar 15, 2013 2:43 pm

Se spuštěním patche 5.2: The Thunder King se stane obrovský Throne of Thunder dostupný. Jako už dříve, jednotlivá křídla Raid Finderu a Heroic obtížnost budou otevírány postupně.

Přístup do nového raidu skrze Raid Finder bude vyžadovat minimální průměrný ilevel 480.

Toto je rozvrh založený na plánovaném spuštění patche 5. března. Pokud bude patch z nějakého důvodu držen nebo se rozhodneme, že tento plán potřebuje změnu, tak upravíme tento článek.

5. března - Normal Throne of Thunder
12. března - Heroic Throne of Thunder a LFR část "Last Stand of the Zandalari"
19. března - LFR část "forgotten Depths"
2. dubna - LFR část "Halls of Flesh-Shaping"
16. dubna - LFR část "Pinnacle of Storms"

Změny:
Sha-Touched zbraně již nebudou získatelné v novém raidu, ve starých raidech však ano (Mogu´shan Palace, Heart of Fear, Terrace of Endless Spring)
Gem, který jste získali z questu Breath of the Black Prince bude moci být použit na Sha-Touched zbraně, avšak ne na zbraně z raidu Throne of Thunder
The Eye of the Black Prince bude možno použít do nových epických zbraní

fish
Posts: 391
Joined: Wed Mar 06, 2013 12:26 am

Re: Patch 5.2. - Thunder King

Post by fish » Sun Apr 14, 2013 5:12 pm

Jedna drobnost, kterou jsem objevil teprve vcera: kdyz jsem byl v Temple of the Jade Serpent, pomerne me zaskocilo, ze druhy boss nebyli ti dva Yaungolove, mezi kteryma se musi prepinat. Zapatral jsem jak se veci maji a uz pri spusteni datadisku existovaly dve verze tohohle encounteru. Druha verze ale byla pomerne zabugovana, takze ji vypnuli a do hry se vratila az v ramci patche 5.2.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests