Mobilni hry

Verejne tlachani o vsem moznem i nemoznem
Post Reply
fish
Posts: 391
Joined: Wed Mar 06, 2013 12:26 am

Mobilni hry

Post by fish » Sun Apr 07, 2013 6:02 pm

Moc na mobilu nehraju, ale behem testovani novyho telefonu jsem narazil na Heroes of Destiny. Pomerne pekne zpracovana grafika, hodne podobna wowku a dobre vyreseny ovladani. Pro dlouhodobejsi hrani asi budou potreba mikroplatby, ale co jsem koukal, tak se goldy daji ziskat i za ruzny marketingovy aktivity (like na FB a podobne).

Lorrayne
Posts: 28
Joined: Wed Mar 06, 2013 6:57 pm

Re: Mobilni hry

Post by Lorrayne » Sun Apr 07, 2013 10:50 pm

víc WoWkoidní mi přijde toto:
Order & Chaos

dříve měsíční poplatky (cca 10kč). Koupil jsem to v akci za 5kč.... normálně je cena 130kč.

Tass
Posts: 28
Joined: Tue Mar 05, 2013 8:59 pm

Re: Mobilni hry

Post by Tass » Tue Apr 09, 2013 12:27 pm

Tohle neni mmo ani wowkoidni rpg, ale spis neco na styl Legend of Grimrock. Celkem pekne a zabavilo me to na celkem dost dlouho.
Deadly dungeon

Tass
Posts: 28
Joined: Tue Mar 05, 2013 8:59 pm

Re: Mobilni hry

Post by Tass » Tue Apr 16, 2013 2:33 pm

fish wrote:Moc na mobilu nehraju, ale behem testovani novyho telefonu jsem narazil na Heroes of Destiny. Pomerne pekne zpracovana grafika, hodne podobna wowku a dobre vyreseny ovladani. Pro dlouhodobejsi hrani asi budou potreba mikroplatby, ale co jsem koukal, tak se goldy daji ziskat i za ruzny marketingovy aktivity (like na FB a podobne).
Na kompu díky tomuhle už skoro nepařím. Jde to i bez reálných peněz, ale o dost pomaleji. Jednoduché, návykové, boží, co víc dodat :D
Ps-party lvl 103 a bojím se jít na druhého bosse :D

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests