Path of Exile

Verejne tlachani o vsem moznem i nemoznem
Post Reply
User avatar
Posol
Posts: 32
Joined: Thu Mar 07, 2013 7:57 pm
Location: Bratislava

Path of Exile

Post by Posol » Wed Jul 17, 2013 6:32 pm

Nazdar,

pred par tyzdnami som si to nainstaloval a odvtedy som Diablo prakticky nepustil.
Je to akcna RPG podobne ako Diablo. Zopar detailov:
1. 3 urovne obtiaznosti, v kazdom 3 acty, jeden act je asi tretina az polovica jedneho actu v Diable. V endgame su nejake "mapy", ale tam som sa este nedostal :)
2. Pribeh je tam sice nejaky, ale na Diablo sa nechyta
3. Grafika a ovladanie na prvy dojem horsie ako Diablo
4. Levelovanie je velmi rychle, hlavne na zaciatku, potom je to uz horsie
5. Momentalne vo faze open beta. Mam pocit, ze to bude free aj vo final verzii, financuju to mikrotransakciami, kupit sa daju vylucne iba vanity veci (efekty na zbrane a spelly, pety, atd.)
6. Rozne pravidelne sutaze, zatial som sa vsak nezucastnil / neskusal (napr. kto ziska najvyssi level za hodinu hrania s novym charom) priamo organizovane vyrobcom
7. Hardcore mod, ked zomriete presunie postavu do softcore
8. 6 roznych class
9. Kazda classa moze pouzit akykolvek item a akykolvek skill / spell, avsak musi splnat poziadavku na minimalnu hodnotu str/dex/int pre dany item alebo skill
10. Skilly a spelly su vo forme gemov, ktore sa vkladaju do socketov v itemoch
11. Passive talent tree, kde si alokujete body za kazdy level, prip. za odmenu za niektore questy; talenty su prakticky na stalo, respec je sice mozny, ale velmi nakladny
12. Ziadne goldy, pouziva sa viacero typov orbov ako platidlo za rozne veci, pripadne na ucel, na ktory je dany orb primarne urceny
13. Jedina vec, ktora zavisi na vybere classy, je zaciatocna pozicia v pasivnom talent strome
14. Pri smrti v 2. a 3. obtiaznosti vam klesne nazbierane XP o nejaku hodnotu, pri opakovanej az na uroven 0 daneho levelu
15. Potesia rozne vychytavky ako napr. ze v okoli portalov a waypointov nie su mobovia

Zakladom hry je passive talent tree, a je to vec, ktora vas bud definitivne odradi alebo prinuti skusit tuto hru:
http://www.pathofexile.com/passive-skill-tree/AAAAAgMB
There is no dark, it's just absence of light.

User avatar
Posol
Posts: 32
Joined: Thu Mar 07, 2013 7:57 pm
Location: Bratislava

Re: Path of Exile

Post by Posol » Sat Sep 21, 2013 7:38 pm

Fixed an error where butterflies would inappropriately spawn on your enemies. (No, really, this was a thing.)
0.11.4 Patch Notes
There is no dark, it's just absence of light.

User avatar
Posol
Posts: 32
Joined: Thu Mar 07, 2013 7:57 pm
Location: Bratislava

Re: Path of Exile

Post by Posol » Thu Oct 24, 2013 7:23 pm

There is no dark, it's just absence of light.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests