Legion

Pokec o WoW pro vsechny, nejen cleny Eonarians
fish
Posts: 391
Joined: Wed Mar 06, 2013 12:26 am

Re: Legion

Post by fish » Sun Jul 24, 2016 11:25 am

Sice uz jsem to psal, ale znovu musim pochvalit Artifact questy, mate se na co tesit. Postupne zkousim jednotlivy classy a v jejich ramci i jednotlivy specy a nektery varianty jsou vazne super. Bohuzel je ale videt, ze kazdou verzi zrejme delal jinej tym. Nekde je dlouha serie questu, provazejici zajimavy pribehem, hlasy NPC jsou namluveny a celkove to je zabava, jinde to trochu odflakli.

Treba saman ma nekolik questu jeste pred okamzikem, kdy si hrac musi vybrat spec a jeho odpovidajici zbran, nacez se podle rozhodnuti vydava bud do Vashj'ir, kde se mu patranim a questenim podari ziskat Resto zbran, nebo do Pandarie, kde plni vyzvy tygra Xuena, aby dokazal, ze muze nosit Elemental zbran.
Oproti tomu DK probiha zpusobem: ahoj hrdino, mel bys mit nejakou specialni zbran, jednu si vyber. Nacez Blood probehne jedno kratky scenario a ma ji. Frost se vyda do Icecrown citadel, kde alespon musi chytre zuzitkovat svoje ability, ale v obou pripadech se ziskani zbrane zuzuje na jedno scenario, bez questu a pribehu okolo.
Resto druid je priblizne na urovni samana, vynika hlavne vizualnim zpracovanim novych lokaci.
Zatim nejdelsi mi prisel Disco priest (ale mozna jen proto, ze jsem mel problem zabijet moby). Vydava se do Northrendu, kde opet hledanim indicii, bojem s neocekavanym nepritelem a spolupraci s Blue Dragonflight ziskava Discipline zbran.

herodes
Posts: 52
Joined: Wed Mar 27, 2013 12:08 am

Re: Legion

Post by herodes » Sun Jul 24, 2016 1:16 pm

jak je to s tema zbranema, muzu si casem udelat vsechny 3 nebo mas proste jen jednu a ostatni specy mas s 'klasickejma' zbranema a pesek?

fish
Posts: 391
Joined: Wed Mar 06, 2013 12:26 am

Re: Legion

Post by fish » Sun Jul 24, 2016 1:26 pm

herodes wrote:jak je to s tema zbranema, muzu si casem udelat vsechny 3 nebo mas proste jen jednu a ostatni specy mas s 'klasickejma' zbranema a pesek?
Kdyz si ji vybiras, tak to rika, ze "si to dlouho nebudes moct rozmyslet", coz chapu tak, ze casem (odhaduju az nekdy na urovni raidovani), si budes moct pribrat dalsi. Ale nepatral jsem po tom. Mozna to bude souviset s dobijenim toho artefaktu a dalsi nepujde pridat, nez ten prvni dotahnes na maximum.
Osobne jsem pocital s tim, ze pujde puzivat i v jinym specu, jen nebude mit specialni vlastnosti, ale bohuzel to nejde.

EDIT: tak jsem mrknul na forum a zrejme to pujde mnohem driv ... par lidi zminuje quest na lvl102.

fish
Posts: 391
Joined: Wed Mar 06, 2013 12:26 am

Re: Legion

Post by fish » Sat Jul 30, 2016 10:44 am

Zacatek invazi legie byl ohlasen na 9.8. Od stejneho data pujde hrat demon hunter (pro ty, kdo maji datadisk). Nezjistoval jsem detaily, ale predpokladam, ze pristupna bude cela uvodni pribehova linie pro DH, tj. questy v jejich domovske zone od lvl 98 do 100. Dal uz se to prolina s obsahem pro ostatni classy.

fish
Posts: 391
Joined: Wed Mar 06, 2013 12:26 am

Re: Legion

Post by fish » Wed Aug 10, 2016 9:55 am

Invaze jsou tu. Z ty uvodni, kterou je potreba splnit na quest, mi padly ctyri itemy ilvl700 a jeden token na upgrade. Z tech dalsich nepovinnych by melo taky neco padat, ale asi uz to bude v mensim meritku (spis tokeny a mena, za kterou jde nakupovat u demon vendoru).

fish
Posts: 391
Joined: Wed Mar 06, 2013 12:26 am

Re: Legion

Post by fish » Wed Aug 17, 2016 11:21 pm

Aby vazeb na Burning Legion nebylo malo, v prvnim planovanem patchi po vydani datadisku se vrati Karazhan. Tentokrat jako 5man instance, ale mel by obsahovat vsechny puvodni bosse.

User avatar
Ninja
Posts: 222
Joined: Mon Mar 11, 2013 11:29 pm

Re: Legion

Post by Ninja » Thu Aug 18, 2016 12:15 pm

Questy na získání artefaktů jsou vážně super, překvapilo mě to. Práce s vypracováním příběhu pro každou specializaci zvlášť musela být obrovská. Chápu, že tak nelze vypilovat i celý zbytek hry, ale ... :-)

Jinak info o artefaktech jak jinak, než zde:
http://www.wowhead.com/guides/legion/artifact-weapons

Jak jsem to pochopil, tak budeš moci mít bez problémů artefakty pro všechny 3 (druid 4, demon hunter 2) specializace, i pro alty, ale problém bude v levelování artefaktu - každý se musí zvlášť a je to běh na dlouhou trať, na začátku jsou to "relativně slabé zbraně ilvl 750".
http://www.wowhead.com/guides/legion/ar ... ons#second

fish
Posts: 391
Joined: Wed Mar 06, 2013 12:26 am

Re: Legion

Post by fish » Sun Aug 28, 2016 11:49 pm

Uz se to blizi, uz se pripravujete jako Dark Legacy? :)
http://www.darklegacycomics.com/549

fish
Posts: 391
Joined: Wed Mar 06, 2013 12:26 am

Re: Legion

Post by fish » Sat Sep 03, 2016 10:37 pm

To co zamitli ve WoD, se nakonec realizuje v Legion. Nova mobilni aplikace umozni spravovat mise "followeru" v Order hall a sledovat aktualni nabidku world questu. Aplikace by mela byt dostupna od utery.


Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest