Stěhování fóra

Pokec o WoW pro vsechny, nejen cleny Eonarians
Post Reply
fish
Posts: 391
Joined: Wed Mar 06, 2013 12:26 am

Stěhování fóra

Post by fish » Thu Jul 28, 2016 1:39 pm

Možná jste zaregistrovali dnešní odstávku přístupu na fórum. Spolu s Hergem a Sunrealem jsme přesouvali fórum na můj hosting. V tuhle chvíli by mělo všechno fungovat jako dřív, prozatím jsem přidal jen možnost přistupovat na fórum šifrovaně přes https://eonarians.dw.cz/forum.

Následovat bude postupný upgrade na aktuální verzi phpBB. To s sebou bohužel ponese vypnutí původního vzhledu fóra, protože jeho autor už ho nevyvíjí a v nejnovější verzi pravděpodobně nebude fungovat. Zkusím ho zprovoznit, případně najít podobný styl, ale je to bez záruky. Osobně jsem ho nepoužíval už teď, protože kombinace modrého textu na černém pozadí není úplně čitelná.

Pokud narazíte na nějakou chybu, dejte mi vědět.

Na závěr bych chtěl poděkovat Sunrealovi za dlouholetý provoz fóra a Hergovi za jeho administraci.

User avatar
Posol
Posts: 32
Joined: Thu Mar 07, 2013 7:57 pm
Location: Bratislava

Re: Stěhování fóra

Post by Posol » Thu Jul 28, 2016 11:47 pm

Jupii, https :)
Pri prvom refreshi to trochu zblblo, hlasilo neplatne certifikaty, ale uz je to OK.
There is no dark, it's just absence of light.

fish
Posts: 391
Joined: Wed Mar 06, 2013 12:26 am

Re: Stěhování fóra

Post by fish » Fri Jul 29, 2016 10:18 am

Posol wrote:Pri prvom refreshi to trochu zblblo, hlasilo neplatne certifikaty, ale uz je to OK.
To je divny. Vsude krome WinXP by to melo fungovat bez problemu.

fish
Posts: 391
Joined: Wed Mar 06, 2013 12:26 am

Re: Stěhování fóra

Post by fish » Fri Jul 29, 2016 8:45 pm

Aktualizace je hotová. Styl se podle očekávání zachovat nepodařilo. I původní styl subsilver2 už v phpBB 3.1 chybí, ale naštěstí se dá doinstalovat.

Našel jsem jen jeden styl s WoW tématikou, který v aktuální verzi funguje, ale přijde mi natolik odlišný, že jsem ho radši nenastavil jako výchozí. Přepnout si ho můžete v editaci vlastního profilu nebo vyzkoušet tímhle odkazem (funguje i bez přihlášení) index.php?style=7

fish
Posts: 391
Joined: Wed Mar 06, 2013 12:26 am

Re: Stěhování fóra

Post by fish » Wed Feb 01, 2017 1:20 pm

Zaktualizoval jsem fórum na nejnovější verzi. Bohužel už definitivně zmizela možnost nainstalovat původní styl. Osobně se mi ten nový výchozí moc nelíbí, ale nedá se nic dělat.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests